Zastępstwa w dniu 2017-11-20 - 2017-11-26
Agata Szostok / 2017-11-20 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
3 3 BI(2) - Kontrola jakości w inżynierii środowiska i melioracji, 11A Józef Kiełbowicz złączenie grup
4 3 BI(2) - Kontrola jakości w inżynierii środowiska i melioracji, 11A Bronisław Sołek złączenie grup
5 1 BG(1) - Rysunek budowlany, 11A Alina Naruszewicz  
6 3 BI(1) - Organizacja robót budowlanych, 11A Bronisław Sołek złączenie grup
7 1 BG(1) - Bezpieczeństwo i higiena pracy, 11A Małgorzata Wołoszyn złączenie grup
       
Urszula Drąg / 2017-11-21 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 AB(1) - Biologia rozszerzona, 14 Aleksandra Marcinkowska za nieobecny oddział
5 2 AB(1) - Biologia rozszerzona, 14 Magdalena Gałkiewicz za nieobecny oddział
       
Anna Łukaszewska / 2017-11-21 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 a - Język polski, 6 Maria Andrusieczko  
4 1 BG - Język polski, 6 Jadwiga Jurkiewicz za nieobecny oddział
5 1 a - Język polski, 6 Beata Janiec wdżr
6 Zajęcia rewalidacyjne - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 Zajęcia rewalidacyjne - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Bronisław Sołek / 2017-11-21 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
7 1 a(1) - Uczniowie zwolnieni do domu   odpracowana wcześniej
       
Magdalena Stadnik / 2017-11-21 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
3 1 a(1) - Język angielski, 10 Bronisław Sołek za ostatnią lekcję
       
Agata Szostok / 2017-11-21 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 3 BI(2) - Kontrola jakości w inżynierii środowiska i melioracji, 11A Bronisław Sołek złączenie grup
3 3 BI(1) - Technologia murarsko - tynkarska, 11A Adriana Wiącek złączenie grup
4 3 BI(1) - Pracownia organizacji robót budowlanych, 11A Adriana Wiącek złączenie grup
6 1 a(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 3 BI(2) - Kontrola jakości w inżynierii środowiska i melioracji, 11A Maria Subik złączenie grup
       
Katarzyna Tomczyk-Jakubowska / 2017-11-21 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 b - Wychowanie fizyczne, A Jadwiga Jurkiewicz za nieobecny oddział
3 2 b - Wychowanie fizyczne, B Jadwiga Jurkiewicz za nieobecny oddział
       
Maria Andrusieczko / 2017-11-22 środa
lekcja opis zastępca uwagi
7 2 b - Dokumentacja techniczna, 2 Bronisław Sołek za nieobecny oddział
       
Beata Janiec / 2017-11-22 środa
lekcja opis zastępca uwagi
6 3 b - Zajęcia z wychowawcą, 14 Elżbieta Dacewicz  
       
Jadwiga Jurkiewicz / 2017-11-22 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 LG(2) - Geografia rozszerzona, 7 Zuzanna Olejniczak za nieobecny oddział
7 1 AL - Podstawy przedsiębiorczości, 6 Anna Dudek gr. L - Z. Olejniczak, za nieobecny oddział
       
Bronisław Sołek / 2017-11-22 środa
lekcja opis zastępca uwagi
4 2 b - Budownictwo ogólne, 7 Maria Andrusieczko za ostatnią lekcję
5 2 AB(2) - Budownictwo ogólne, 7 Mirosław Sudół za nieobecny oddział
       
Agata Szostok / 2017-11-22 środa
lekcja opis zastępca uwagi
6 1 BG(2) - Bezpieczeństwo i higiena pracy, 11A Aleksandra Marcinkowska za nieobecny oddział
       
Małgorzata Wołoszyn / 2017-11-22 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 BG - Matematyka, 2 Anna Łukaszewska za nieobecny oddział
2 3 LG - Matematyka, 2 Zuzanna Olejniczak gr. G - A. Leszczyńska, za nieobecny oddział
5 1 AL - Matematyka, 2 Elżbieta Dacewicz za nieobecny oddział
       
Magdalena Gałkiewicz / 2017-11-23 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 AL(1) - Język niemiecki, 9 Zuzanna Olejniczak za nieobecny oddział
       
Aleksandra Marcinkowska / 2017-11-23 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
3 3 BI(2) - Język angielski zawodowy, 5 Elżbieta Dacewicz za nieobecny oddział
4 2 AB(1) - Język angielski/niemiecki zawodowy, 5 Bartłomiej Maranda za nieobecny oddział
       
Bronisław Sołek / 2017-11-23 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
2 3 b - Budownictwo ogólne, 7 Anna Łukaszewska  
       
Agata Szostok / 2017-11-23 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
3 3 BI(1) - Złączenie grup   złączenie grup
4 3 BI - Zajęcia z wychowawcą, 11 Józef Kiełbowicz  
5 3 BI(1) - Pracownia organizacji robót budowlanych, 11A Adriana Wiącek złączenie grup
6 3 BI(1) - Pracownia organizacji robót budowlanych, 11A Adriana Wiącek złączenie grup
7 3 BI(1) - Organizacja robót budowlanych, 11A Adriana Wiącek złączenie grup
       
Katarzyna Tomczyk-Jakubowska / 2017-11-23 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 AB - Wychowanie fizyczne, B Bartłomiej Maranda za nieobecny oddział
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, C Sławomir Dorużyński złączenie grup
       
Elżbieta Dacewicz / 2017-11-24 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 BG - Historia, 8 Anna Łukaszewska  
2 4 BG - Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający, 8 Alina Orlak  
3 1 a - Historia, 8 Beata Janiec wdżr
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN